Мандрівки

Ходи разом з нами!

Актуальних мандрівок немає.

Мандруй з Догори Ногами!

Подорож - одне з найулюбленіших наших захоплень. Чому ми так любимо подорожувати? Все просто - подорож дає можливість, не поспішаючи, побачити навколишній світ. Пожити в наметі, засинаючи і прокидаючись під шум гірської річки, мелодійний спів лісових птахів і ніжний шелест листя на деревах. Відчути п'янкий запах квітів і трав. Послухати гітару під зоряним небом біля вогнища. Знайти нових друзів. Пізнати самого себе, відчути гармонію і тісний зв'язок з природою. Активно відпочити від всіх турбот і проблем цивілізації.

Минуло більше десяти років, як походи стали часткою нашого життя. Все починалося з коротких прогулянок по Криму та Карпатах, потім Туреччина, Непал, Індія ... Хто хоч раз був у справжньому поході, вже ніколи не зможе залишитися байдужими, адже наша планета зберігає дуже багато незвичайних куточків, красивих місць, які змушують пережити приголомшливі емоції , почуття...

Слідкуйте за оновленнями у соціальних мережах

Спілкуйтеся з іншими учасниками, отримуйте актуальну інформацію, обговорюйте останні оновлення продукції або просто демонструйте світу свою любов до DOGORU.

Ми оновлюємо свої сторінки у соціальних мережах щодня.

Будемо раді коментарям або обговоренням від фанів DOGORY.

Підписникам ми даруємо знижки для різних категорій та типів товарів 😉
  • Отримати консультацію

    Залиште Ваш номер телефону та спеціаліст відповість Вам найближчим часом
  • Взяти участь у мандрівці

    Залиште Ваш номер телефону та спеціаліст відповість Вам найближчим часом